Workshopy s neurografikou

Workshopy a neurografikou vždy od 17 h. Sál v prodejně kadeřnických potřeb Bendova 48, Plzeň.

Nemusíte umět malovat, nemusíte mít žádné pomůcky, stačí přijít a mít chuť poznávat sami sebe 😊 

Termíny a téma:       13.10.-Harmonizace těla

                                    3.11.- Šamanský déšť                      

Počet míst je omezen na max. 12 osob, aby byla práce ve skupině všem pohodlná a zároveň se využilo všech výhod skupinové seberozvojové praxe. 

3.11.2023 Šamanský déšť skropil životadárnou vodou semínka. Co chceme, aby v našem životě vzkvétalo? Semínka jsou vztahy, naše práce, projekty, zdraví, sny, cíle... Ucítily jsme podporu a sílu Země, Nebe i Vesmíru. Je období ponoření se do sebe, hodnotíme uplynulé měsíce, dokončujeme započaté projekty a zároveň si připravujeme plány na další rok. Kreslení neurografikou nám pomáhá si vše nejen ujasnit, ale i objevit to, co je v běžném shonu dní nejasné, neviditelné, neprojevené. Ruku vede naše podvědomí. Klademe si otázky a dostáváme odpovědi prostřednictvím naší kresby. Ochutnáváme vědomé žití.

13.10.2023 téma: Harmonizace těla. Povídání o energiích v těle a systému čaker spojené s neurografickou kresbou, to byla ta správná volba pro páteční podvečer. Otázky, na které nacházíme odpovědi sami v sobě :)

22.9.2023 proběhlo první setkání s neurografikou, téma Květ Duše. Moc jsme si to užily, čas ubíhal až neskutečně. Děkuji všem za odvahu vyzkoušet něco nového a ponořit se sama do sebe. Těším se na další setkávání :)


26.-27.5.2023   Proběhlo první setkání s úžasnými ženami v šumavské přírodě, relaxace, neurografické kresby na téma Kouzelný strom mé síly a Květinová spirála jako záznam dnů plných úžasných prožitků. Ticho, zpěv lesa, bytí sami se sebou, svítání a západy Slunce, setkání s pánem lesa-jelenem a jeho laněmi, pramenitá voda, oheň v kamnech a tvořivost :) 

Plánuji pořádat více takových setkání :)

Děkuji za sdílení této krásy ...

Bytí v Barvách / Jitka Zdeňka Chaloupková / Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!