Ukázky z workshopů

6.6.2024 - Neurostrom přání

Dnešní nov umocnil sílu našich přání a vznikly silné, krásné kresby. Účastníci tohoto setkání kreslili neurografikou poprvé a zažili komunikaci sami se sebou skrze svou kresbu. 

26.4.2024 - Neurokontakt téma: Poselství úplňku ženě

Symbolika Měsíce je v mnoha kulturách stejná, je spojená s cykly, ženskou energií... Fáze úplňku přináší navíc posílení našich přání a tužeb, požehnání a uznání předešlých výsledků. Energie Luny vrcholí a to je vhodná doba pro formulaci nových záměrů. Společným kreslením na stejné téma jsme aktivovaly nejen naše přání, ale i spojení s Lunou a spojení mezi ženami navzájem. 

22.3.2024 - Neuromandala moci-síly

Při řešení jakéhokoli problému rádi využijeme všechny své ´úžasné potenciály a vlastnosti. Je dobré si připomenout jací jsme a čerpat sílu, která kolikrát leží zapomenuta pod nánosem negativních nastaveních. Často sami sebe zbytečně haníme, příliš často přijímáme a bereme za jedinou pravdu kritiku z okolí. Kreslením této neuromandaly si připomínáme a fixujeme v našem podvědomí to dobré v nás, naše kvality. 

16.2.2024  - Kouzelný strom moci, síly - moje tělo=můj domov, tělo v harmonii=síla a zdraví  

Čtyři témata svého života, která mají co do činění s naší rovnováhou duševní i fyzickou. Uvědomění si, že naše tělo, je náš chrám a jen my sami ho můžeme zásobovat energií, naším vnitřním ohněm. My rozhodujeme, kam půjde naše síla, my jsme zodpovědní za svůj život :)

19.1.2024 Varianta Neurostromu, on-line setkání poprvé v tomto roce. Téma rovnováhy a zdraví.  Pracovalo se krásně, i když na dálku :) 

3.11.2023 Šamanský déšť skropil životadárnou vodou semínka. Co chceme, aby v našem životě vzkvétalo? Semínka jsou vztahy, naše práce, projekty, zdraví, sny, cíle... Ucítily jsme podporu a sílu Země, Nebe i Vesmíru. Je období ponoření se do sebe, hodnotíme uplynulé měsíce, dokončujeme započaté projekty a zároveň si připravujeme plány na další rok. Kreslení neurografikou nám pomáhá si vše nejen ujasnit, ale i objevit to, co je v běžném shonu dní nejasné, neviditelné, neprojevené. Ruku vede naše podvědomí. Klademe si otázky a dostáváme odpovědi prostřednictvím naší kresby. Ochutnáváme vědomé žití.

13.10.2023 téma: Harmonizace těla. Povídání o energiích v těle a systému čaker spojené s neurografickou kresbou, to byla ta správná volba pro páteční podvečer. Otázky, na které nacházíme odpovědi sami v sobě :)

22.9.2023 proběhlo první setkání s neurografikou, téma Květ Duše. Moc jsme si to užily, čas ubíhal až neskutečně. Děkuji všem za odvahu vyzkoušet něco nového a ponořit se sama do sebe. Těším se na další setkávání :)

26.-27.5.2023   Proběhlo první setkání s úžasnými ženami v šumavské přírodě, relaxace, neurografické kresby na téma Kouzelný strom mé síly a Květinová spirála jako záznam dnů plných úžasných prožitků. Ticho, zpěv lesa, bytí sami se sebou, svítání a západy Slunce, setkání s pánem lesa-jelenem a jeho laněmi, pramenitá voda, oheň v kamnech a tvořivost :) 

Plánuji pořádat více takových setkání :)

Děkuji za sdílení této krásy ...

Bytí v Barvách / Jitka Zdeňka Chaloupková / Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!