Co je to Neurografika®

Neurografika® je jednoduchý způsob, jak pomocí kresby pracovat s podvědomím. Tato kreativní terapeutická metoda stimuluje nové nervové dráhy spojením umění, spirituality a psychologie. Techniku ​​vytvořil psycholog, filozof a architekt prof. Pavel Piskarev v roce 2014.

Kreslení Neurografikou okamžitě uvede vaši mysl do uvolněného stavu plynutí a při kreslení synergicky propojí vaše podvědomí s prsty. Výhody této úžasné techniky jsou neomezené a zahrnují zvýšenou mentální jasnost a pozitivitu, zvýšenou motivaci, větší pocit míru a mnohem více!

Je to universální nástroj, který harmonizuje váš život na úrovni mentální, fyzické, emoční, duševní i vztahové. Stáváte se aktivním tvůrcem svého života, pracujete se záměry, zvědomujete si svá přání, odstraňujete svá známá i neznámá omezení, vytváříte svou novou zdravou, lepší realitu, která je v harmonii s vaším Vyšším Já. 

Neurografika je nejnovější a nejzábavnější
transformační forma všímavého umění

Existuje jiný druh umění, než jen udělat hezký obrázek. Je to umění, které může dělat každý a promlouvá přímo k podvědomí. Toto je Neurografika, jedinečná umělecká forma, která používá jednoduché linie a zaoblení k vytvoření obrazů, které lze použít k přístupu a uvolnění emocionálních blokád.

Neurografika vychází z psychologie, neurovědy a umění. Když změníme své myšlenky a emoce, můžeme změnit své chování. Neurografika nám v tom může pomoci tím, že poskytne bezpečný a inspirativní prostor k prozkoumání našich myšlenek a emocí a uvolnění všech bloků, které nás brzdí. 

Má svůj vlastní soubor pravidel a dokonce i bezpečnostní opatření, stejně jako jakákoli jiná transformační praxe. Nástrojem jsou algoritmy, specifické postupy, kterými se přepisují stará, omezující a nefunkční nervová spojení a vytváří se nová, funkční a potřebná. Během malování s konkrétním záměrem dochází k růstu nových neurospojení a k vyřešení vnitřních konfliktů. Negativní emoční otisk je vynulován a vy sami si vědomě volíte svůj nový postoj v této oblasti. Dochází ke změnám vašeho vnitřního i vnějšího světa. To vše pomocí neurografických kreseb, které jsou tvořeny neuroliniemi, tvary, barvami a vaší kreativitou. Nemusíte umět malovat, stačí chtít vést vědomé rozhovory se sebou samým, se svými emocemi, pocity a tělem. Průvodcem vám bude certifikovaný neurografický specialista v rámci osobního koučinku či skupinových workshopů s neurogafikou.

Neurografika® se v České republice teprve zabydluje, ale kdo touží po změně, cestu si najde. Na každého člověka kráčejícího v před čekají pomocníci. Mohou to být lidé, zvířata, rostliny, příroda, metody, umění, informace, víra, zkušenosti... Cokoliv, co jste schopni přijmout srdcem. 

Zájemce projde Základním kurzem vedeným Instruktorem Neurografiky a používá metodu sám pro sebe nebo využívá skupinového či individuálního vedení Specialistou Neurografiky. 

Umožňuje vám tady a teď dotknout se bezmezného potenciálu vašeho Vyššího Já a využít jeho energii k dosažení vašich cílů, probuzení skrytých sil a mobilizace nevyžádaných zdrojů. A vězte, že váš úspěch a kvalita vašeho života závisí na počtu čar, které vycházejí z vaší ruky.          \Pavel Piskarev-autor metody\

          Pro koho je  Neurografika® vhodná?

pro ty, kteří chtějí:

- prohloubit svou intuici

- dosáhnout cílů v různých oblastech života

- prozkoumat příčiny svých problémů a najít jejich řešení 

- vyladit zdraví a energii

- vyřešit aktuální "bolavé místo" na těle či duši

- poznat sami sebe, své emoce a vzorce chování

- zvyšovat své vibrace

- zlepšit své vztahy

- relaxovat, zklidňovat svou mysl

- rozvíjet svou kreativitu

- zvýšit své sebe-vědomí

- zharmonizovat svůj život

- najít svůj životní směr

Máte zájem o neurografiku a přejete si získat více informací?

Pomůže vám GLOSÁŘ, slovníček pojmů Neurografiky (akceptovaný pro český jazyk, schválený Institutem Psychologie Pavla Piskareva), přejděte na odkaz zabezpečeného soukromého formuláře:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNRTwD3-F1KcMreTar-bayztnKb2OLHgpUYE6xv2TRSxUy8g/viewform

Bytí v Barvách / Jitka Zdeňka Chaloupková / Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!