Nový termín skvělé akce, prožij víkend s meditacemi, neurografikou a přírodou.

Počet míst omezen na 7 účastnic! 

Akce již proběhlé:

Workshop malování mandal  5.1.2024 v Plzni

Příjemné a tvůrčí setkání při malování mandal se záměrem: Maluji mandalu, která je mi nyní osobní podporou. Malování mandal přináší nejen relaxaci, ale i informace o nás samých. Když se zvládne technika postupu, tak pak už se člověk při tvorbě ponoří sám do sebe a čas plyne jinak :)

Workshop malování mandal 27.9.2023 Vimperk

Ve spolupráci s Městskou knihovnou Vimperk se konal workshop malování mandal. Tvořily jsme rozměr 30x30cm akrylovými barvami a fixem. Bylo to krásné a milé tvoření. Ženy byly moc šikovné :) Děkuji a těším se někdy příště...

Zážitkový workshop v přírodě s NEUROGRAFIKOU

V květnu proběhlo první setkání s úžasnými ženami v šumavské přírodě, relaxace, neurografické kresby na téma Kouzelný strom mé síly a Květinová spirála jako záznam dnů plných úžasných prožitků. Ticho, zpěv lesa, bytí sami se sebou, svítání a západy Slunce, setkání s pánem lesa-jelenem a jeho laněmi, pramenitá voda, oheň v kamnech a tvořivost.  Plánuji pořádat více takových setkání s NEUROGRAFIKOU

"Přenádherné setkání, které nás obohatilo. Dovolily jsme, abychom se ponořily do sebe samých a přeprogramovaly v našem DNA pomocí Neurografiky mnohá nastavení, která nás omezovala. Podpořila nás v našem procesu panenská příroda a naprostý klid, procházky a meditační ztišení ve slunečním svitu."                                                                          Elien Runa   

https://www.elienruna.cz/l/setkani-v-zenskem-kruhu-na-sumave/
 

Víkend v ženském kruhu

Borová Lada, Šumava proběhl 7.-9.10.2022. Příroda a propojování s ní, meditace, tanec, malování. To vše pod vedením Elien Runy a mě.

"Na tvořivém víkendu jsme si užívaly mnoho příjemných chvil s akvarelem a osobními podporujícími obrázky, meditacemi, procházkami v přírodě, kde jsme se propojovaly s našimi kořeny, zemskou a vesmírnou energií. Krom jiného jsme zažily překrásný východ slunce a mnoho dalšího v klidné a láskyplné energii nás všech přítomných žen. "
                                                                      Elien Runa

Malujeme pro radost

Lekce probíhají od září 2020. Dvakrát v měsíci se scházíme v Železné Rudě v prostorách Environmentálního centra a společně tvoříme. Sešla se úžasná skupina žen a dívek napříč generacemi a spojil je zájem o kreativitu a sebevyjádření. První výstava prací měla velký úspěch a vnesla náš tvořivý duch do povědomí veřejnosti. 

Velké díky všem zúčastněným :)

ve spolupráci s Alicí Fišerovou jsme vytvořily jednodenní tvůrčí kurz Malování mandal- "Mandala jako cesta k sobě". 

Kurz byl pro všechny, um malování nebyl podmínkou.

Během kurzu si účastnice nejen vyzkoušely, že tvorba mandal je velmi uklidňující a příjemný relax, ale také zajímavý nástroj sebepoznání. Zvolené barvy i tvary dokáží navíc prozradit i některé naše vzorce chování a pocity. Vytvořily svou vlastní osobní mandalu, ale také se dozvěděly, jak jim porozumět. Příjemným zpestřením byla i malá přednáška o přírodní kosmetice a namíchaly si svůj vlastní aromaterapeutický produkt, protože nejenom barvy, ale i vůně ovlivňují naše smysly a energetická centra.

Kurz se konal v Horažďovicích dne 30.4.2022 od 9 do 16h. Všechny malířské potřeby byly zajištěny + vegetariánský oběd. Akce se moc povedla a určitě nebyla poslední. 

Bytí v Barvách / Jitka Zdeňka Chaloupková / Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!