Neurografika-knihy

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK KNIH A MOHOU BÝT JAKO E-BOOK IHNED VAŠE :) 

Anotace : Neurografika je kouzelná hůlka, kterou potřebuje každý psycholog, kouč, obchodník či vědomě žijící člověk k rychlému řešení problémů. Neurografika, jako věrný intimní přítel, podpoří každou ženu i muže v jejich citech a touhách. Neurografika ztělesňuje naši instinktivní touhu porozumět sami sobě, vyjádřit své emoce a myšlenky od prvních kroků její aplikace. Metoda si již získala srdce z celého světa. Kniha představuje tuto mladou metodu a její principy. Kresbou měníme sebe i svět. Kreslit je snadné. Neurografika je dostupná každému a kdykoliv, stačí si vzít papír a tužku. Nemusíte umět kreslit, jednoduché hotové postupy vás dovedou k řešení, které hledáte. Pomocí neurografiky můžete během hodiny změnit své pocity na šťastnější, ukázat sílu, najít smysl a uspokojení, vstoupit do vědomí sami se sebou, odstranit konflikty a omezení ze života. Jedná se o efektivní způsob řízení života. Nejste závislí na nikom a ničem, abyste jste byli šťastní. Přesvědčte se sami, co dokáže neurografika.

PAPÍROVOU VERZI KNIHY MOŽNO ZAKOUPIT NA MÝCH KURZECH NEBO NA ODKAZE : 

 https://www.kniznieshop.cz/sabirova-natalie-chaloupkova-jitka-prvni-setkani-s-neurografikou 


Anotace : Tyto informace mohou být klíčem k přeměně sebe sama z rigidních struktur, které se nevyhnutelně zhroutí, do flexibilnějších forem plnohodnotného života. Prostřednictvím znalostí a zkušeností jsme schopni vytvořit ideální stavy sebe sama, uzdravovat celý svět skrze sebe. Přístup ke zdraví a seberozvoji spočívá ve výchově mysli a emocí tak, aby sloužily našim účelům a nevytvářely překážky. Často se touhy zdají nedosažitelné, mysl se řítí různými směry a prožívané emoce se velmi liší od těch, které by člověk chtěl zažít. Naše série knih poskytuje klíče a nastavení ideálního standardu pro čakry a tělesné orgány, které jsou zodpovědné za určité emoce a stavy. Dar sebeuzdravování je dán každému a každý má svou zvláštní cestu. V božské hře sebepoznání projevujeme tyto síly a přistupujeme s měkkým vnitřním pocitem ke ztracenému, skrytému, volajícímu Zdroji. Za účelem vitality, harmonie a volného toku energie, za účelem realizace a bezpodmínečné lásky vám to nabízíme. Úleva od stresu a problémů. Poznání a projevení nejlepší verze sebe sama. Sedm energetických úrovní těla, yantra a neurografika. 

Kniha I (tato kniha) Čakry: samouzdravování a odstraňování překážek v životě Anahata. 

Další v plánu je: 

Kniha II Horní čakry: Vishuddha, Ajna, Sahasrara. 

Kniha III Dolní čakry: Muladhara, Swadhisthana, Manipura. 

PAPÍROVOU VERZI KNIHY MOŽNO ZAKOUPIT NA MÝCH KURZECH NEBO NA ODKAZE :

https://www.kniznieshop.cz/sabirova-natalie-chaloupkova-jitka-cakry-samouzdravovani-a-odstranovani-prekazek-v-zivoteBytí v Barvách / Jitka Zdeňka Chaloupková / Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!