Neurografika-knihy

JEDINÉ KNIHY O NEUROGRAFICE V ČEŠTINĚ NA TRHU

STAČÍ KLIKNOUT NA OBRÁZEK KNIH A MOHOU BÝT JAKO E-BOOK IHNED VAŠE :) nebo na knižních e-shopech 

Pro úplné začátečníky, účastníky Základního kurzu Neurografiky a všechny, které tato nová metoda zajímá

Anotace : Neurografika je kouzelná hůlka, kterou potřebuje každý psycholog, kouč, obchodník či vědomě žijící člověk k rychlému řešení problémů. Neurografika, jako věrný intimní přítel, podpoří každou ženu i muže v jejich citech a touhách. Neurografika ztělesňuje naši instinktivní touhu porozumět sami sobě, vyjádřit své emoce a myšlenky od prvních kroků její aplikace. Metoda si již získala srdce z celého světa. Kniha představuje tuto mladou metodu a její principy. Kresbou měníme sebe i svět. Kreslit je snadné. Neurografika je dostupná každému a kdykoliv, stačí si vzít papír a tužku. Nemusíte umět kreslit, jednoduché hotové postupy vás dovedou k řešení, které hledáte. Pomocí neurografiky můžete během hodiny změnit své pocity na šťastnější, ukázat sílu, najít smysl a uspokojení, vstoupit do vědomí sami se sebou, odstranit konflikty a omezení ze života. Jedná se o efektivní způsob řízení života. Nejste závislí na nikom a ničem, abyste jste byli šťastní. Přesvědčte se sami, co dokáže neurografika.

A5, 50 stran, brožovaná kniha
ISBN 978-80-7612-610-7


K dostání i na dalších knižních e-shopech jako e-book.

PAPÍROVOU VERZI KNIHY MOŽNO ZAKOUPIT NA MÝCH KURZECH NEBO NA ODKAZE : 

 https://www.kniznieshop.cz/sabirova-natalie-chaloupkova-jitka-prvni-setkani-s-neurografikou 


Vhodná pro absolventy Základního kurzu a Specialisty, je dobré mít základní znalosti v oboru Neurografiky :) 

Anotace : Tyto informace mohou být klíčem k přeměně sebe sama z rigidních struktur, které se nevyhnutelně zhroutí, do flexibilnějších forem plnohodnotného života. Prostřednictvím znalostí a zkušeností jsme schopni vytvořit ideální stavy sebe sama, uzdravovat celý svět skrze sebe. Přístup ke zdraví a seberozvoji spočívá ve výchově mysli a emocí tak, aby sloužily našim účelům a nevytvářely překážky. Často se touhy zdají nedosažitelné, mysl se řítí různými směry a prožívané emoce se velmi liší od těch, které by člověk chtěl zažít. Naše série knih poskytuje klíče a nastavení ideálního standardu pro čakry a tělesné orgány, které jsou zodpovědné za určité emoce a stavy. Dar sebeuzdravování je dán každému a každý má svou zvláštní cestu. V božské hře sebepoznání projevujeme tyto síly a přistupujeme s měkkým vnitřním pocitem ke ztracenému, skrytému, volajícímu Zdroji. Za účelem vitality, harmonie a volného toku energie, za účelem realizace a bezpodmínečné lásky vám to nabízíme. Úleva od stresu a problémů. Poznání a projevení nejlepší verze sebe sama. Sedm energetických úrovní těla, yantra a neurografika. 

Kniha I (tato kniha) Čakry: samouzdravování a odstraňování překážek v životě, Anahata. K dostání i na dalších knižních e-shopech jako e-book.

A5, brožovaná kniha, 136 stran
ISBN 978-80-7612-622-0

Další v plánu je: 

Kniha II Horní čakry: Vishuddha, Ajna, Sahasrara. 

Kniha III Dolní čakry: Muladhara, Swadhisthana, Manipura. 

PAPÍROVOU VERZI KNIHY MOŽNO ZAKOUPIT NA MÝCH KURZECH NEBO NA ODKAZE :

https://www.kniznieshop.cz/sabirova-natalie-chaloupkova-jitka-cakry-samouzdravovani-a-odstranovani-prekazek-v-zivote


KNIHA O VYUŽITÍ ALGORITMU NEUROSTROM, RŮZNÉ VARIANTY ALGORITMU.

Vhodná pro absolventy Základního kurzu a Specialisty, je dobré mít základní znalosti v oboru Neurografiky :)

Papírová verze této knihy  k dostání na : 

Anotace: Od pradávna se lidé obraceli o pomoc k přírodním silám a stromy vždy zaujímaly zvláštní místo v jejich životě. Stromy byly uctívány všemi národy Země a stromům byly připisovány zvláštní schopnosti. Stromová božstva byla součástí kultur. Lidé pod stromy prováděli rituály a žádali o ochranu. Dozvěděli se od stromů informace a mluvili s nimi. V mystických příbězích duchovní Země vždy existoval Strom přání, s jehož pomocí můžete získat vše, co chcete. Od pradávna znalí lidé viděli ve stromu strukturu celého vesmíru s jeho zákony, nazývali ho Strom života nebo Vesmírný strom. V bájích se setkáváme se Stromem světa, podél kterého lze vylézt až do nebe. A nechyběly ani portálové stromy pro přesun do jiné reality nebo jiné dimenze. Z pohádek víme o stromu, který uchovává drahocennou truhlu s tajemstvím života a smrti a vždy ji hlídá určitá mystická bytost. 

V této knize se prostřednictvím symboliky stromu podíváme na tuto vertikální cestu a praktickou aplikaci mystických aspektů mýtů v našich životech. Neurografika nám poslouží jako přehledný a výkonný nástroj. Pokud jste se s tímto pojmem setkali poprvé, více se můžete dozvědět v knize "První seznámení s Neurografikou".
V neurografice existuje algoritmus Neurostrom, který lze popsat jako vertikální algoritmus o nejkratších cestách ke snu, k výsledku, k sobě a k Bohu. Toto je algoritmus pro osobní růst a seberozvoj. Je protipólem lenosti a stagnace.
S touto knihou se můžete vydat na magickou cestu k vytvoření svého "lesa síly". Cesta mezi osmi až dvanácti stromy vám dá příležitost vstoupit do prostoru nového uvědomění a na jinou úroveň vnímání vašeho života.
Kniha je sestavena jako stručná metodická příručka ke stejnojmennému praktickému kurzu s využitím algoritmu Neurostrom pro osobní použití nebo k práci s klienty v koučovací praxi. Nakreslením
jednoho neurografického algoritmu při řešení každodenních problémů můžete pocítit, jak neurografika funguje na úrovni myšlenek, pocitů v těle i emocí. Specialista a Instruktor Neurografiky s mnohaletými praktickými zkušenostmi s vámi zde sdílí nápady a mnohostrannou aplikaci algoritmu.

A5, brožovaná kniha, 54 stran, barevné ilustrace
ISBN 978-80-7612-636-7Bytí v Barvách / Jitka Zdeňka Chaloupková / Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!